2 % z daní na podporu činnosti klubu

2 % z daní na podporu činnosti klubu

Klub slovenských turistov Manín Považská Teplá sa na Vás obracia s prosbou prispenia 2 % z daní právnických osôb, fyzických osôb podnikateľov a fyzických osôb na podporu činnosti nášho klubu.

Sme klub s dlhoročnou tradíciou. Organizujeme 3 hlavné akcie, ktoré sú zaradené v celoslovenskom kalendári turistických akcií, prípadne v medzinárodnom turistickom kalendári akcií IVV: Odomykanie a Zamykanie Manínskej úžiny a našu najúspešnejšiu akciu Jilemnického jarnú 25-ku, ktorej sa každoročne zúčastňujú stovky až tisíce účastníkov.

Zapájame sa do spoluorganizovania akcií v našej obci, zabezpečujeme čistenie chodníkov, studničiek v našom okolí. Udržujeme družobné vzťahy s obcou Ratiboř v Českej republike, Žarnów v Poľsku, Liptovská Teplá. Naše akcie sú prístupné širokej verejnosti. Verím, že zvážite svoje možnosti a finančne podporíte činnosť nášho klubu, za čo Vám vopred ďakujem.

Viac informácií o našej činnosti získate v iných častiach tejto internetovej stránky.

Tu si môžete stiahnuť tlačivo na poukázanie 2 % z daní vo formáte pdf:
www.manin.sk/subory/tlacivo_2perc.pdf

16.03.2020

<< PREDCHÁDZAJÚCI ČLÁNOK NASLEDUJÚCI ČLÁNOK >>KST MANÍN
PODPORUJÚ NÁS:

SLENDER CENTRUM - Nechudnite, schudnite!

Ortopedické vložky na mieru

Turistická outdoor obuv